E-book zdarma

12 Bachových esencí 

pro 12 znamení zvěrokruhu

+ vykládací minikartičky s poselstvím

bachovy esence ebook zdarma

Poznejte Bachovu květovou esenci vašeho znamení zvěrokruhu a její léčivé poselství, které vám pomůže překonat druh strachu, který bývá pro vaše znamení typický.

Navíc první pomoc v nouzi pro vás:

Vykládací MINIKARTIČKY s léčivými poselstvími esencí, které vám zlepší náladu a můžete si je vytisknout do peněženky. Plus tipy, jak s minikartičkami pracovat. 

0
lidí už e-book četlo
Ebook mě doslova dojal, svou jemností a hlubokou pravdou, odhalil mi o mém znamení něco, co není všeobecně známé, ale co já cítím. Našla jsem potvrzení, že „si to nenamlouvám“ a rozhodla jsem se si esenci zakoupit. Vím, že mi pomůže k tomu, abych taková potvrzení zvenku už nepotřebovala.

Ať už vám informace k vašemu znamení sedí tak jako mně nebo ne, v eBooku máte recept, jak pomocí afirmací a Bachovek zvládat 12 základních strachů a to je velká hodnota. Život bez nich bude určitě příjemnější. Vážně už dlouho jsem nečetla něco, co by na tak málo stranách mělo tolik obsahu. A k tomu všemu ještě i praktické překvapení. Ebook nabízí nový a svěží pohled na Bachovy esence, ale zároveň je jednoduchý. Dle mého názoru vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak i pro ty, kteří o Bachovkách už něco vědí. To všechno zdarma, určitě si ho stáhněte!
Linda Berger Božovskáosobní kouč, www.lindaberger.cz
Bachovy květové esence jsou moje srdeční záležitost, ke které jsem se dostala před deseti lety přes synovy potíže. Hned mě přesvědčily o své účinnosti a od té doby je ráda a opakovaně využívám jak pro své vlastní potřeby, tak pro potřeby dětí. Když jsem objevila Klářiny stránky a její eBook zdarma, zajímalo mě, jak je dokáže v krátkosti přiblížit lidem, kteří se s nimi třeba ještě nikdy nesetkali. A musím říct, že mě její eBook skutečně nadchl. Hravým a jednoduchým způsobem, ve kterém se opravdu neztratíte, Vám ukáže, jak s Bachovkami začít pracovat. A jakmile jednou naskočíte, další kroky již budou jednoduché.
Daniela Šmolíkováprůvodkyně mateřstvím a expertka na nošení dětí, www.danielasmolikova.cz