Bachovy květové esence

PRO ŽENY

Bachovy květové esence vám pomohou ve všech obdobích života. Sama jsem Bachovy esence užívala v mnoha náročných obdobích, a pokud se v mém životě objeví okolnosti, které mě zaskočí, nebo zpozoruji, že se mé myšlení a emoce vychylují z rovnováhy a nabírají negativní směr, namíchám sama sobě užívací lahvičku esencí dodnes. 

Kdy a s čím vám, milé ženy, mohou Bachovy esence pomoct? 

Pomohou vám zbavit se pocitů zoufalství a marnosti.

Nacházíte se v situaci, která je pro Vás neúnosná? Propadáte stavům rezignace? Jste často hodně smutná? Bachovy esence vám pomohou nalézt ve vašem životě opět světlo a naději. S jejich pomocí uvidíte nové možnosti řešení vaší situace.

Pomohou vám přijmout se takové, jaké jste, více si sebe vážit a více si důvěřovat.

Trápí vás nízké sebevědomí? Nejste spokojená se svým vzhledem? Připadáte si horší a méně schopná než jiné ženy? Je pro vás těžké říct druhým "NE"? Bachovy esence vám pomohou najít více sebedůvěry.

Pomohou vám prožívat více spokojenosti a radosti.

Obáváte se vyjádřit svému okolí, co skutečně cítíte a chcete? Máte pocit, že žijete spíš život těch druhých než ten váš? Málo se smějete? Máte pocit, že vás okolí zneužívá? Bachovy esence vás podpoří v tom, abyste z tohoto modelu dokázala vystoupit a prožívala život radostněji.

Pomohou vám lépe se vypořádat se životními změnami.

Stěhujete se? Měníte práci? Otěhotněla jste nebo se vám právě narodilo miminko? Máte za sebou rozchod s partnerem nebo vás čeká rozvod? Procházíte obdobím klimaktéria? Bachovy esence vám pomohou projít náročné životní změny s větší lehkostí a uchovat si důvěru v jejich šťastný průběh.

Pomohou vám v těhotenství zvládnout pocity, se kterými  se možná potýkáte.

Prožíváte velké výkyvy nálad, strach o děťátko nebo strach z porodu? Připadáte si ošklivá a tlustá? Otěhotněla jste nečekaně a ještě jste se s těhotenstvím nevyrovnala? Přišla jste o děťátko a nemůžete se s tak obrovskou ztrátou vyrovnat? Bachovy esence Vám od obav a nepříjemných pocitů uleví.

Pomohou vám naučit se odpočívat.

Máte pocit, že si odpočinek nemůžete dovolit? Nedaří se vám vypnout? Jste vyčerpaná? Dokážete se tak zvaně úplně vyřídit? Bachovy esence vás naučí lépe zacházet s energií, kterou máte k dispozici, a obnoví vaše energetické rezervy.

Existuje mnoho dalších situací, se kterými vám mohou Bachovy esence pomoct tak, abyste se opět cítily více samy sebou a prožívaly svůj život ve větší harmonii. 

Cítím se po esencích podstatně líp, červíček v hlavě je opravdu hodně přišlápnutej. Občas se pokusí, ale jsem schopna svoje myšlenky kontrolovat a usměrnit, vlastně přestat jimi trápit samu sebe. Cítím se vyrovnanější a klidnější. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala.


Alena, Karlovy Vary
Dobrý večer, Kláro, musím říct, že výsledky cítím. Nejsem tak vystresovaná, lépe zvládám vztek, nemám tak často pocit bezmoci a marnosti, směji se a i s manželem je to mnohem lepší. Je to tady o dost klidnější. Dcerka je super, skoro se nevzteká, najednou je její hlavička lehčí a má oči i pro jiné věci.
Petra, Louňovice
Nikdy bych tomu nevěřila, že bude něco takového fungovat, a je mi jedno jak esence fungují. Jestli je to jenom v hlavě nebo opravdu v esencích, prostě je mi hrozně dobře. Za tu krátkou dobu jsem vyřešila spoustu problémů a s naprostým klidem. Baví mě zase domácnost, nejsem unavená, a zdá se mi, že se všechno řeší samo.
Lidka, Březůvky

Přečtěte si další příběhy, jak

Bachovy květové esence

POMOHLY MNOHA MÝM KLIENTŮM

bachovy esence poradna

Nebo se o jejich účinku přesvědčte sami. 

Jsem absolventkou nejvyššího certifikovaného vzdělání Centra Dr. Bacha v Anglii v oboru

Bachovy květové terapie a mou poradnou prošly stovky spokojených klientů.