Bachovy květové esence

PRO DĚTI

Bachovy květové esence působí jemně, jsou přírodního původu, jsou bezpečné a naprosto snášenlivé, a tak je mohou užívat i vaše děti.

Užívací lahvičky pro vaše děti připravuji stejně tak jako pro vás dospělé. Do 30 ml lahvičky s pipetou nakapu 3 kapky od každé zvolené esence a lahvičku doliji neperlivou vodou. Jako konzervační prostředek přidávám dezertní lžičku alkoholu. Dětem do 1 roku alkohol do lahvičky nedávám, a tak je potřeba uchovávat ji v lednici. Vaše dítě bude z lahvičky užívat 4 x denně 4 kapky.

Kdy a s čím mohou, milé ženy, Bachovy esence vašim dětem pomoct? 

Pomohou vašemu dítěti překonat strach.

Bojí se vaše dítě doktorů? Má strach chodit do školky nebo školy? Bojí se nějakých lidí nebo čehokoliv jiného? Trápí vaše dítě zlé sny a v noci se budí s pláčem? Bachovy esence obavy Vašeho dítěte zmírní a navodí v něm pocity bezpečí a důvěry.

Pomohou zvýšit sebedůvěru vašich dětí.

Nevěří si vaše dítě a má strach z nových situací? Je vaše dítě hodně stydlivé a plaché? Obává se selhání? Bachovy esence pomohou vašemu dítěti více si věřit.

Pomohou vašemu dítěti přijmout změny.

Zvyká se vaše dítě těžko na nové prostředí? Začalo vaše dítě právě chodit do školky nebo školy a je to pro něj těžké? Právě jste se přestěhovali a chcete vaše dítě podpořit, aby pro něj byla změna snadnější? Bachovy esence pomohou vašemu dítěti projít změnami s větší lehkostí.

Pomohou vašim dětem zlepšit soustředění a trpělivost.

Je pro vaše dítě těžké u něčeho vydržet? Je vaše dítě k nezastavení a překotně se pohybuje i mluví? Když mu něco nejde, rozzlobí se a rychle to vzdá? Bachovy esence pomohou vašemu dítěti lépe zvládat svůj temperament.

Pomohou vašemu dítěti s přijetím nového sourozence.

Žárlí vaše dítě na nového sourozence? Je pro něj těžké vyrovnat se s tím, že přišel o část vaší pozornosti? Bachovy esence pomohou vašim dětem tyto pocity překonat.

Pomohou vašim dětem zacházet lépe s emocemi.

Je vaše dítě hodně uzavřené? Nebo naopak propadá velkým záchvatům vzteku? Bachovy esence pomohou vašim dětem přirozeně projevovat emoce tak, aby se v nich nehromadily.

Existuje samozřejmě mnoho dalších situací, ve kterých mohou Bachovy esence vašim dětem pomoct. 

Pokud chcete vaše dítě při užívání esencí podpořit, můžete esence užívat současně s ním. Jste s dítětem vzájemně propojeny, a tak spolu vaše prožitky souvisí.

Příklad pro Vás: Vaše dítě může trpět nízkou sebedůvěrou a má strach pouštět se do nových věcí, a tak užívá esence na zvýšení sebevědomí, zmírnění strachu a podporu odvahy. Vy se o něj můžete příliš obávat, máte strach, že si ublíží nebo že se mu ve škole něco nepovede, a svým strachem vlastně posilujete jeho obavy. Může se ukázat, že i vy prožíváte obavy ze selhání a nevěříte si. Vám bych pak doporučila esence na zmírnění obav o Vaše dítě a na posílení vlastního sebevědomí.

Dobrý den, paní magistro, jsem moc ráda, že jsem Vás tehdy oslovila a věřila jsem v pozitivní výsledek. V pondělí jsem vnuka viděla běhat s klukama a ani jsem nevěřila, že to je on. Moc Vám děkuji a mějte se moc hezky. Když bude potřeba, určitě se na Vás obrátím..Helena Z., Plzeň (její vnuk trpěl nízkým sebevědomím, měl problémy s motorikou a bál se hodin tělocviku)
Dobrý den, jako první se u nás po užívání esencí zlepšilo spaní mého mladšího syna, a  to už po třech dnech užívání, takže je příjemné i pro mě se po dvou letech vyspat 🙂 Sice se jednou za noc vzbudí a chce k nám do postele, ale to nepovažuji za problém, a navíc pak hned usne a spí až do rána. U mě nejdříve zmizela fyzická a později (asi tak za 10 dní) i psychická vyčerpanost. Už si teď nepřipadám tak bezmocná. Cítím, že mám více energie a jsem klidnější.
Jitka M., Praha

Přečtěte si další příběhy, jak

Bachovy květové esence

POMOHLY MNOHA MÝM KLIENTŮM

bachovy esence poradna

Nebo se o jejich účinku přesvědčte sami. 

Jsem absolventkou nejvyššího certifikovaného vzdělání Centra Dr. Bacha v Anglii v oboru

Bachovy květové terapie a mou poradnou prošly stovky spokojených klientů.