Poradna Bachovy květové terapie

Víte, jak Vám Bachovy esence pomohou téměř okamžitě zlepšit den? Čtěte právě zde…

bachovy esence užívací směsi

Znáte to. Někdy se zkrátka neprobudíte zrovna v nejlepší náladě, a ačkoliv víte, že být vděčná za nový den by bylo to nejlepší, máte k nějaké vděčnosti hodně daleko a cítíte se mizerně a připadá Vám, že nejlepší bude, až celý den skončí a půjdete si lehnout.

Máte-li Bachovy esence doma, můžete se s jejich pomocí přeladit na jinou vlnu. Každá z Vás to zvládne a nemusíte se toho bát.

Jak na to? Stačí si odpovědět na otázku, jak se teď cítím a co bych nejvíce potřebovala, a podle toho si vybrat dvě až tři esence a nakapat si je do nápoje, ze kterého budete během dne upíjet. Může to být jakýkoliv nápoj – káva, čaj, voda, džus atd. No a to je vše. Seznam všech esencí a jejich účinku najdete tady>>>.

No a pak upíjíte a upíjíte svůj nápoj a postupně začnete vnímat, jak se Vám energie a nálada jemně přelaďuje, až si po nějaké chvíli uvědomíte, že máte vlastně docela fajn den, ačkoliv Vám nejdřív připadal úplně na nic. Ta změna se děje jemně a pozvolně, ale děje. 

Jaké Bachovy esence se mi osvědčily na taková jednorázová denní použití? Prozradím Vám své favority:

Elm (jilm) – kapu si ho do čaje, když mám pocit, že je toho na mě během dne moc. Jilm Vám pomůže dostat se do nadhledu a trochu poodstoupit a nenechat se vším tak zavalit.

Star of Bethelhem (snědek) – hodí se, když se během dne stane něco neočekávaného až šokujícího, co Vás rozhodí. Pomůže Vám zpracovat šok a vzpamatovat se.

Olive (oliva) – pomůže Vám, když jste hodně unavené a potřebujete energetickou podporu. Pokud ale dlouhodobě málo spíte, ani oliva Vám nepomůže.

Mimulus (kejklířka) – pokud Vás čeká během dne situace, ze které máte strach, udělá Vám kejklířka skvělou službu. Pomůže Vám strach rozpustit a postavit se situaci čelem a s odvahou.

Gentian (hořeček) – dodá Vám optimismus, pokud Vás zaskočí přechodná skepse.

Hornbeam (habr) – po habru sáhněte, když máte ráno pocit, že se nemůžete vůbec probrat. Říká se mu esence „pondělního rána“ a přináší duševní svěžest.

Impatiens (netýkavka) – jestli jste nervní, protože tak zvaně nestíháte a máte pocit, že všichni kolem Vás jsou příliš pomalí a věc se neději tak rychle, jak byste chtěla, zklidní Vás právě netýkavka.

Pod záložkou Bachovy esence – balzám pro ženy najdete informace o tom, jak Vám Bachovy esence pomohou ve všech obdobích života.

Pod záložkou Bachovy esence a osobní rozvoj se dozvíte, jak se s pomocí Bachových esencí posunout ve svém životě dál.

Reference od mých klientů najdete na stránce s ohlasy nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

bachovy esence poradna

Přeji Vám spokojené dny

Klára