Víte, jak Vám Bachovy esence pomohou téměř okamžitě zlepšit den? Čtěte právě zde…

Znáte to. Někdy se zkrátka neprobudíte zrovna v nejlepší náladě, a ačkoliv víte, že být vděčná za nový den by bylo to nejlepší, máte k nějaké vděčnosti hodně daleko a cítíte se mizerně a připadá Vám, že nejlepší bude, až celý den skončí a půjdete si lehnout.

Máte-li Bachovy esence doma, můžete se s jejich pomocí přeladit na jinou vlnu. Každá z Vás to zvládne a nemusíte se toho bát.

Jak na to? Stačí si odpovědět na otázku, jak se teď cítím a co bych nejvíce potřebovala, a podle toho si vybrat dvě až tři esence a nakapat si je do nápoje, ze kterého budete během dne upíjet. Může to být jakýkoliv nápoj – káva, čaj, voda, džus atd. No a to je vše. Seznam všech esencí a jejich účinku najdete tady>>>.

No a pak upíjíte a upíjíte svůj nápoj a postupně začnete vnímat, jak se Vám energie a nálada jemně přelaďuje, až si po nějaké chvíli uvědomíte, že máte vlastně docela fajn den, ačkoliv Vám nejdřív připadal úplně na nic. Ta změna se děje jemně a pozvolně, ale děje. 

V případě, že se necítíte dobře už více dní a není to jen přechodný stav, doporučuji Vám přípravu vlastní užívací směsi do užívací lahvičky, která vydrží na 5 týdnů.

Pokud si na přípravu vlastní užívací netroufáte, nechte si ji sestavit od někoho, kdo se Bachovým esencím už delší čas věnuje a má zkušenosti.

Jaké Bachovy esence se mi osvědčily na jednorázová denní použití? Prozradím Vám své favority:

Elm (jilm) – kapu si ho do čaje, když mám pocit, že je toho na mě během dne moc. Jilm Vám pomůže dostat se do nadhledu a trochu poodstoupit a nenechat se vším tak zavalit.

Star of Bethelhem (snědek) – hodí se, když se během dne stane něco neočekávaného až šokujícího, co Vás rozhodí. Pomůže Vám zpracovat šok a vzpamatovat se.

Olive (oliva) – pomůže Vám, když jste hodně unavené a potřebujete energetickou podporu. Pokud ale dlouhodobě málo spíte, ani oliva Vám nepomůže.

Mimulus (kejklířka) – pokud Vás čeká během dne situace, ze které máte strach, udělá Vám kejklířka skvělou službu. Pomůže Vám strach rozpustit a postavit se situaci čelem a s odvahou.

Gentian (hořeček) – dodá Vám optimismus, pokud Vás zaskočí přechodná skepse.

Hornbeam (habr) – po habru sáhněte, když máte ráno pocit, že se nemůžete vůbec probrat. Říká se mu esence „pondělního rána“ a přináší duševní svěžest.

Impatiens (netýkavka) – jestli jste nervní, protože tak zvaně nestíháte a máte pocit, že všichni kolem Vás jsou příliš pomalí a věc se neději tak rychle, jak byste chtěla, zklidní Vás právě netýkavka.

SVÉ VLASTNÍ FAVORITY si můžete vybrat ZDE>>>

SVOU VLASTNÍ UŽÍVACÍ LAHVIČKU si sestavte ZDE>>>

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>