Jsou situace, ve kterých se Vám podpora Bachových esencí opravdu bude hodit…

bachovy esence se získávají z květů rostlin

Když v životě procházím situacemi, které jsou pro mě hodně náročné, mohu sáhnout po úžasné podpoře, jakou jsou Bachovy esence. Jsou součástí mého života už hodně let. Dřív, když jsem je ještě neznala, bylo pro mě mnohem těžší takové situace zvládat. Kdysi mi opravdu pomohly z nejhoršího.

Položila jsem si otázku, v jakých situacích jsem byla za pomoc těchto esencí nejvíce vděčná a vyvstaly mi na mysli tyto:

  • TĚHOTENSTVÍ A POROD:

Kdy jsem byla těhotná se svou dcerkou, měla jsem strach, jak zvládnu porod. Míchala jsem sama sobě směsi Bachových esencí a díky nim se mi dařilo strachu nepodléhat. Bez nich bych se cítila určitě mnohem hůř.

doporučení:

Pár dnů před očekávaným termínem porodu si do lednice připravte lahev s vodou, do které nakapete Bachovu krizovou esenci. (na 1 dc vody 1 kapku esence). Když se porod začne rozbíhat, budete mít po ruce první pomoc proti panice, strachu a stresu. Z lahve můžete upíjet během cesty do porodnice nebo doma, než se porod úplně rozběhne. 

Během celého těhotenství můžete procházet mnoha emočními stavy, kdy se Vám podpora Bachových esencí může hodit. Je dobré nechat si připravit užívací směs na míru Vašemu rozpoložení.

Má dcera Anička se narodila krásná a zdravá přirozenou cestou.

  • OBDOBÍ DEPRESÍ A STRACHU:

Je to už dávno, kdy jsem procházela silnými depresemi, ke kterým se občas přidal i panický strach. Bylo to období, kdy mě Bachovy esence provázely na každém kroku a dokázala jsem se s jejich pomocí vymanit z užívání antidepresiv.

doporučení:

Pokud jste ve složitém životním období a je Vám tak těžko na duši, že jste začali užívat léky, nevyčítejte si to. Potřebujete fungovat, pracovat, starat se o rodinu a vychovávat děti. Léky Vám pomohou stabilizovat se, než najdete cesty, jak z jejich užívání vystoupit.

Můžete si stanovit záměr, za jak maximálně dlouhou dobu byste chtěli s užíváním léků přestat. Já jsem si tehdy řekla toto: „Budu léky užívat maximálně 1 rok a do té doby najdu způsob, jak být bez nich.“ Chvíli potom mi do života vstoupily Bachovy esence. Užívala jsem léky přibližně rok současně s esencemi a po roce jsem léky opravdu vysadila.

Je důležité, abyste léky nevysazovali podle svého uvážení ze dne na den. Poraďte se svým lékařem, jak léky správně vysazovat postupným snižováním dávek.

  • VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ:

Když dnes někde přednáším o Bachově květové terapii, umím si to užít. To u mě dřív ale naprosto nepřipadalo v úvahu. Už ve škole jsem prožívala velký stres, když jsem měla vystoupit před třídou.

Před lety jsem pracovala ve firmách, kde jsem často před více lidmi tlumočila jednání v němčině. Byla jsem před takovým dnem šíleně nervózní a bála se, že to nezvládnu. Podobnou nervozitu jsme prožívala i při mých prvních přednáškách o bachovkách pro maminky v mateřských centrech.

Před veřejnými vystoupeními jsem sama sobě míchala esence na posílení sebedůvěry a zmírnění obav. Hodně mi to pomáhalo.

doporučení:

Před náročným veřejným vystoupením nebo i pohovorem si nakapejte do lahve s vodou krizovou esenci spolu s esencí Larch na posílení sebedůvěry, esencí Mimulus na zmírnění obav z konkrétní situace a esencí Gentian na důvěru v dobrý výsledek.

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>