Poradna Bachovy květové terapie

Bachovy esence Vám pomohou zrealizovat Vaše sny právě tak, jako pomohly i mně…

Nedaří se Vám vykročit za svými sny a začít je realizovat? Bachovy květové esence Vám s tím mohou pomoct. Je mnoho důvodů, proč se lidem nedaří uskutečňovat to, co si nejvíce přejí.

Které důvody to mohou být?

Jednou z největších překážek k tomu, aby si člověk začal plnit to, po čem touží, bývá STRACH. Bachovy esence Vám pomohou strach překonat a navodit pocity ODVAHY. Někdo má strach z vystupování před lidmi, někdo se bojí pustit se do nových věcí. Mnohým brání strach se prosadit a strach z toho, co tomu řeknou druzí. Někdo se stydí. Jsou lidé, kteří mají již dopředu strach ze selhání a nevěří si. S tím vším mohou Bachovy esence pomoct.

Někdo setrvává svou pozorností hodně v hlavě a nedaří se mu následovat pohnutky svého srdce a zbavit se přílišné kontroly. Hlava ho brzdí. Bachovy esence Vám pomohou HLAS SVÉHO SRDCE vnímat, a také ho s důvěrou následovat.

Když už se člověk odhodlá k tomu, aby si svůj sen plnit začal, setkává se na té cestě s dalšími úskalími a překážkami. Důležité je vytrvat a nevzdat to. Když vše neběží zrovna podle plánu, mohou se dostavit pocity BEZNADĚJEPESIMISMU. Bachovy esence Vám v takových chvílích dodají novou energii a navodí pocity NADĚJEVÍRY v dobrý výsledek.

Jsou lidé, kterým dělá problém zaměřit se při cestě za svým snem na to podstatné a dotahovat věci do konce. Dnes se tomu říká FOKUS. Bachovy esence Vám pomohou zacílit energii správným směrem, a ta Vás pak povede k Vašemu cíli jako letící šíp. Samozřejmě pouze v tom případě, že Vašemu cíli půjdete naproti a budete pro něj skutečně něco dělat.

Mně samotné byly na cestě za splněním si velkého snu Bachovy esence báječným pomocníkem.

Kdyby mi někdo před lety řekl, že se mi podaří splnit si svůj sen a zrealizovat si vlastní Poradnu Bachovy květové terapie, nevěřila bych tomu. Bylo hodně momentů, kdy jsem měla chuť se na všechno vykašlat. Všemi pocity, které zde popisuji, jsem si sama prošla, a s pomocí Bachových esencí jsem je dokázala překonat.

A na závěr jeden krásný citát, který mě na cestě za mým snem mnohokrát nasměroval tam, kam bylo právě potřeba: „Když chceš něco, co jsi ještě nikdy neměl, udělej něco, co jsi ještě nikdy neudělal!“. Ze svých zkušeností vím, že je na tom hodně pravdy.

Přeji Vám odvahu k plnění si svých snů!

Klára 

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Začtěte se zde>>>

Nejnovější reference od mých klientů najdete na mém webu nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

Chcete si objednat konzultaci se zasláním esencí pro Vaše dítě nebo pro Vás? Informace o konzultacích včetně cen najdete zde>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu" eBook je pro Vás zdarma zde >>> Připravila jsem pro Vás eBook "Jak si snadno sestavit účinnou směs Bachových esencí", díky kterému si jednoduše sestavíte vlastní užívací směs, která Vám uleví od duševní nepohody. eBook najdete zde >>> Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>