Jarním úklidem si přivoláte do života svěží vítr a Bachovy esence Vám pomohou uklidit duši…

Byly časy, kdy mně vyklízení skříní a různých koutů doma vůbec nebavilo a nechtělo se mi do něj. Pak si ke mně našlo cestu umění Feng Shui a můj pohled na takový úklid se úplně změnil. Dokonce jsem začala to vyklízení nepotřebného milovat.

Staré čínské umění Feng Shui říká, že zbavováním se nepotřebných věcí uvolníme energii a prostor k tomu, aby mohlo do našeho života vstoupit něco nového a svěžího.

I letos mě energie přicházejícího jara vehnala do šuplíků a skříní, abych se zbavila toho, co už nepotřebuji. A ejhle, funguje to. Svěží čerstvý vánek už vplouvá do mého života, začíná mě ovívat a spolu s ním přicházejí změny.

Začala jsem znovu po letech chodit na jógu a nečekaně mi vstoupil do života i tanec. Po roce otužování ve sprše jsem letošní jaro zahájila otužováním v našich rybníčcích, což jsem taky neplánovala.

doporučení:

Pokud Váš život stagnuje a potřebovali byste do něj vnést novou svěží energii, ale nevíte, co a jak měnit, vrhněte se do úklidu a zbavujte se nepotřebných věcí. Vytvoříte tak ve Vašem životě prostor, do kterého budou moct změny vstoupit.

Když uklízíte a vyprazdňujete šuplíky a skříně, představujte si, jak tím děláte do Vašeho života místo novým báječným věcem a těšte se na to, co přijde. Co to asi bude? Nechte se překvapit…

Báječným uklízecím nástrojem jsou i Bachovy květové esence. Vymetou z nás to, co nám brání spojit se s naší duší. Když začneme následovat pokyny naší duše, teprve pak může být náš život spokojený. 

Paní Mechthild Scheffer, zakladatelka Institutu pro Bachovu květovou terapii v Německu a Rakousku, napsala: „Bachovy květové esence znovu vytváří, jako katalyzátor, blokovaný kontakt mezi duší a osobností. Duše se může opět domáhat slyšení u osobnosti. Tam, kde panovala disharmonie a strnutí, opět proudí život.“

JAKÉ BACHOVY ESENCE VÁM PŘIJDOU VHOD NA POŘÁDNÝ VNITŘNÍ ÚKLID?:

Crab Apple (planá jabloň)  – celkově Vás pročistí na fyzické, emoční i mentální úrovni

White Chestnut (jírovec) – pročistí Vám hlavu, zklidní myšlenky, zmírní napětí z přeplněné mysli

Chestnut Bud (pupen jírovce) – pomůže Vám nechat odejít programy chování, které Vám už neslouží, a nahradit je novými prospěšnějšími

Gentian (hořeček) – s jeho pomocí necháte z Vašeho života odejít skepsi a nahradíte ji pozitivním očekáváním

Honeyuckle (zimolez) – možná potřebujete uzavřít nějakou životní kapitolu, potom je právě zimolez pro Vás tím pravým pomocníkem

Centaury (zeměžluč) – pokud potřebujete podpořit  v tom, abyste uměli říct určitý situacím a lidem „NE“, a udělali si tak prostor pro něco nového, vezměte si na pomoc právě zeměžluč

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>