Poradna Bachovy květové terapie

Jak mi Bachovy esence pomohly dokončit nový web mé poradny. Jupííí!

Krok za krokem k cíli s pomocí Bachových esencí

Dnes na mé 43. narozeniny jsem si udělala radost a spustila svůj nový web, který jsem pro sebe i pro Vás po večerech posledního půl roku tvořila. To co bylo na počátku vizí, se konečně stalo skutečností. Cesta to byla dobrodružná, někdy s pohodlným terénem a někdy dost krkolomná. K cíli jsem došla a nevzdala to. Hurááá!!!

Možná i Vy stojíte ve svém životě před nějakou výzvou, kterou byste rádi zdolali. Možná i Vy máte sen, který byste si rádi začali plnit. Jde to. Důležité je začít konat. Nestačí jen snít a mít vizi. Samy od sebe se sny nesplní.

Tvorba nového webu byla pro mě obrovskou výzvou, protože jsem chtěla vše zvládnout sama jak po technické tak i estetické stránce, abych dokázala web sama spravovat, a cítila se tak svobodně a nebyla při jeho dalších úpravách na nikom závislá.

Na té cestě, která nebyla krátká, jsem se toho hodně naučila, dozvěděla sama o sobě a opět se přesvědčila o tom, jak mocným nástrojem Bachovy esence jsou, když jsem sama sobě míchala směsi esencí ve chvílích, kdy jsem ztrácela optimismus, fyzické síly a trpělivost s dokončením stránek.

Zde jsou 4 výroky a 4 Bachovy esence, bez kterých bych se neobešla:

1. Slona je potřeba naporcovat – Výzva, která před námi leží, bývá někdy tak velká, že ji prostě najednou nezvládneme. Pomůže rozdělit si ji na několik menších minivýzev a soustředit se vždy jen na tu jednu. Já tedy při tvorbě nového webu porcovala slona o sto šest, abych se nezbláznila.

Bachova esence Rock Water nám pomůže, abychom na sebe příliš netlačili, sami sebe nebičovali a jednotlivé kroky jsme dokončovali spíše v jakémsi radostném plynutí, než ve vyčerpávající křeči. Zkrátka, abychom sami sobě nebyli otrokáři, ale láskyplnými průvodci.

2. Netlač řeku, teče sama – Někdy to se svým zapálením a nadšením pro věc začneme přehánět, tlačíme na pilu a zbytečně se vyčerpáváme.

Bachova esence Vervain nám pomůže zmírnit a zjemnit naše zapálení, pokud jsme se dostali do tvůrčího nadšení, které má už spíš co dělat se sebedestrukcí, protože naše vášeň pro náš cíl není již plamenem dodávajícím energii, ale spalující vatrou. Jsou to takové ty okamžiky, kdy propadáme workoholismu a od práce se již nemůžeme téměř ani odtrhnout, málo spíme a uvnitř jsme šíleně napjatí a prací posedlí.

3. Trpělivost růže přináší – K cíli se často nedostaneme v ten čas, ve který jsme mysleli, že se k němu dostaneme, protože jsme nuceni překonávat překážky, se kterými jsme na začátku nepočítali.

Bachova esence Impatiens nám pomůže zachovat trpělivost a rozvahu, když nám začínají selhávat nervy a máme všeho dost. Uleví se nejen nám, ale i našemu okolí, kterému naše podrážděnost určitě není příjemná.

4. Před úsvitem je největší tma – Jak to tak často bývá, nejraději bychom se na všechno vykašlali právě v ten okamžik, kdy už jsme těsně před cílem.

Bachova esence Gentian nám pomůže vrátit optimismus a důvěru v úspěch a její energie bude naši pozornost směřovat spíše na to, co je fajn a co jde, než na to, co stojí za prd a nejde.

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Podívejte se sem>>>

Na web jsem doplnila dalších 5 nových referencí od spokojených klientek. Nejnovější reference najdete vždy nahoře jako první. Zajímají Vás? Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA zde>>>

Chcete si objednat konzultaci se zasláním esencí pro Vaše dítě nebo pro Vás? Informace o konzultacích včetně cen najdete zde>>>

bachovy esence poradna

Přeji Vám pohodové dny

S láskou Klára 

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu" eBook je pro Vás zdarma zde >>> Připravila jsem pro Vás eBook "Jak si snadno sestavit účinnou směs Bachových esencí", díky kterému si jednoduše sestavíte vlastní užívací směs, která Vám uleví od duševní nepohody. eBook najdete zde >>> Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>