Jsou pro Vás životní změny náročné? Bachovy esence Vám ulehčí jejich průchod…

Tvoříme si teď s mou dcerkou doma na kuchyňském stole takové mandaly z krystalů a různých přírodnin. Baví nás to obě. V mandale na úvodní fotce k článku jsou kromě kvítků ze slaměnek, okvětních plátků růží, skořápek ořechů a korálkového andílka také růženíny. V té předchozí byl i křišťál a amazonit. Jaká bude naše další mandala, to se teprve uvidí.

Přicházejí mi skrze tohle naše tvořeníčko zajímavá sdělení a životní moudra. Je nejspíš čas, abych si je právě teď připomněla. Nejvíce se noří téma proměnlivosti a pomíjivosti.

Stačí totiž nad stolem pořádně kýchnout nebo se rozesmát a některé lístky a kvítka popoletí kousek vedle a změní své místa a mandala rázem ztratí svůj tvar. Nevadí nám to. Necháme ji chvíli tak, a když přijde ten správný okamžik, znovu ji poskládáme a vznikne trochu jiný obraz.

V životě se také všechno stále mění a nic netrvá věčně. Vše je pomíjivé a v neustálém vývoji a my často děláme tu chybu, že se změnám bráníme, protože máme strach z toho, co přijde. To známé, na co jsme zvyklí, nám připadá bezpečné, i když nám to třeba už i škodí. To nové nás děsí, a my se tak mnohdy bojíme to, co má z našeho života už odejít, pustit, a tomu nově přicházejícímu se otevřít.

Když v životě proházím nějakými změnami, ráda si představuji obraz klikatící se luční cesty vinoucí se podél lesa. Vidím jen její určitý úsek a za zatáčku nevidím a nevím, co tam je. Tam je totiž TO NOVÉ. To, co ještě neznám. Nevím zatím, jak to vypadá, ale jdu tím směrem s důvěrou dál, protože jsem se rozhodla vydat se tím směrem a NECHAT TO STARÉ ZA SEBOU. Je to trochu risk.

Strach pořád vnímám, ale neparalyzuje mě. Raději ho pro sebe pojmenovávám RESPEKTEM K TOMU, CO BUDE, k tomu, co se mi za zatáčkou otevře. Mohla bych to vzdát a vrátit se. Ale já půjdu dál a budu raději důvěřovat tomu, že mě můj vnitřní hlas vede za tím, co je pro mě právě teď v tuto chvíli nejlepší.

Jak se prochází životními změnami Vám? Někdy je to opravdu těžké. Některé změny člověka opravdu zasáhnou a projít jimi ho stojí velké úsilí.

Někdo mění práci, někdo začíná podnikat, někdo se stěhuje, ženy otěhotní, partneři se rozejdou, děti nastupují do školy, stárneme, navazujeme nová partnerství, uskutečňujeme nové vize a plány, měníme naše postoje a navyklé způsoby chování…..Změn se v našich životech děje mnoho.

Bachovy květové esence nám mohou pomoct s tím, abychom obdobím změn procházeli s větší nadějí a lehkostí a abychom pro jejich realizaci měli dostatek odvahy. A které pomohou nejvíce?

Honeysuckle (zimolez) – odpoutává od minulosti a pomáhá ji uzavřít

Star of Bethlehem (snědek) – zmírňuje veškeré obavy ze změn, které člověka čekají

Walnut (vlašský ořech) – pomáhá člověku adaptovat se na nové okolnosti

Mimulus (kejklířka) – dodává odvahu pro uskutečnění změn, zmírňuje obavy

Cerato (rožec) – rozvíjí intuici a důvěru v její vnitřní vedení

Roc Rose (devaterník) – celkově zklidňuje, pokud v nás změny vyvolávají pocity paniky

Hornbeam (habr) – vede nás k akci a k neodkládání důležitých kroků

Gorse (hlodaš) – obnovuje naději, pokud ji při procházením změnami ztrácíme

Gentian (hořeček) – podporuje pozitivní očekávání

 

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>