Chcete mít Bachovy esence doma?

Bachovy esence Vám udělají dobře na duši.

Bachovy květové esence mají úžasnou schopnost transformovat Vaše negativní emoce na pozitivní. Pomohou Vám od stresu a napětí. Zmírní Vaše obavy, stavy úzkosti, smutku a deprese. Celkově Vás zklidní a dodají Vám energii potřebnou k tomu, abyste se začali cítit v životě spokojeněji.

Esence probouzejí v člověku jeho božské ctnosti a pomohou Vám najít ztracenou duševní rovnováhu. Esencí je celkem 38 a každá má svůj speciální účinek.

Pracovat se s nimi může naučit každý, tedy i Vy. Sám jejich objevit Dr. Edwach Bach si přál, aby byly běžnou součástí domácností a pomáhaly dospělým i dětem harmonizovat prožívání života.

Chtěli byste mít Bachovy esence doma a připravovat si podpůrné užívací směsi pro sebe i své blízké? Chtěli byste s pomocí esencí harmonizovat Vaší psychiku a celkové prožívání života? Sama jsem kdysi s esencemi začínala. Poradím Vám, jaké máte možnosti. Čtěte dál.

Sada všech 38 esencí

Ano, budete potřebovat kompletní sadu všech 38 esencí. Nemá smysl pořizovat si esence jednotlivě, protože by se Vám to pěkně prodražilo. Složení Vašich směsí se bude měnit podle Vaší aktuální potřeby a brzy byste zjistili, že kromě esencí, které už máte, potřebujete akutně hned nějaké další.

Můj první set esencí jsem si pořídila v době, kdy jsem žila sama se synem, a tak jsem hledala co nejlevnější variantu. Byl to set s lahvičkami o objemu 10 ml v překrásné krabici s růžovými květy. Tento set je na eshopech dostupný i dnes.

Bachovy esence - kompletní set v krabici s růžemi
Bachovy esence – set lahviček o objemu 10 ml

Samostatně se dají koupit pouze esence o objemu 20 ml. Ze své zkušenosti vím, že i tyto větší lahvičky do této krabice postavíte a víko dovřete.

Když Vám v tomto setu nějaká esence dojde, můžete si tedy místo ní další o objemu 20 ml bez obav objednat.

Bachovy esence - kompletní set v dřevěném boxu
Bachovy esence – set v dřevěném boxu

Další možností je objednat si rovnou kompletní set s lahvičkami o objemu 20 ml. Je samozřejmě dražší, ale vzhledem k poměru cena/objem se vyplatí. Dá se koupit v krásném dřevěném kufříku nebo v praktickém koženém pouzdře.

Já si po čase pořídila právě to kožené pouzdro, které se mi báječně vozí i na cesty. Vejdou se do něj navíc i 2 lahvičky krizové esence.

Bachovy esence – můj set v koženém pouzdře

V pouzdře jsem měla zpočátku lahvičky o objemu 10 ml společně s těmi o objemu 20 ml. Oba dva druhy lahviček se do pouzdra dají dát.

Postupně, jak mi menší lahvičky docházely a já jednotlivě dokupovala ty dvacetimililitrové, zůstaly v pouzdře už jen ty.

Nejčastěji nakupuji esence na eshopu firmy Krystal Aquamarin, kde mám jako absolventka jejich vzdělávacích kurzů slevu. Ráda nakupuji také na eshopu bachovky.eu, kde jsem kdysi na lahvičky sehnala i mé oblíbené kožené pouzdro. Stálou nabídku esencí i kompletních setů má i eshop stesti-zdravi.

Váháte, zda si svůj vlastní set esencí pořídit? Já Vám to mohu jen doporučit. Budete si moct sestavovat užívací směsi na podporu v jakémkoliv náročném období života. Bude to pro Vás úžasná investice do Vás samotných, která se Vám mnohonásobně vrátí tak, jako se vrátila i mně.

Ano, na začátek investujete do celého setu esencí a tedy hlavně do sebe větší částku. To je pravda. Pak si ale budete už jen dokupovat jednotlivé esence, které Vám právě dojdou, a budete vděční, že jste ten hlas v sobě tenkrát uposlechli a set si koupili.

Pokud si set pořídíte, přeji Vám, ať Vám Bachovy esence přinesou tolik radosti a naplnění do života, tak jako přinesly a dodnes přinášejí i mně.

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>