Poradna Bachovy květové terapie

Bachovy květové esence - podpora pro Váš osobní rozvoj

Bachovy květové esence Vás podpoří na cestě osobního rozvoje. S jejich pomocí můžete růst a rozvíjet svůj potenciál.

Já sama jsem se právě díky bachovkám ve svém životě hodně posunula. Když jsem se před lety pustila do tvoření svého dlouhodobého snu, této mé poradny, ocitla jsem se hned před několika  velkými výzvami a energii potřebnou k jejich zdolání jsem si dodávala právě pomocí Bachových esencí.

S čím Vám mohou Bachovy esence na cestě osobního rozvoje pomoct?

1) Pomohou Vám překonat strach. Máte sny, které byste rádi zrealizovali, ale brání Vám v tom strach? Bachovy esence Vám dodají potřebnou odvahu k tomu, abyste strachy překonali a za svými sny vykročili.

2) Pomohou Vám očekávat úspěch. Přemýšlíte spíše o tom, co špatného by se na cestě za Vašimi sny mohlo stát? Bachovy květové esence Vám pomohou zaměřovat pozornost na pozitivní stránku věci a věřit v úspěch.

3) Pomohou Vám dokončovat a neodkládat. Odsouváte činnosti, které jsou pro realizaci Vašich snů klíčové? Nedaří se Vám být důslední? Bachovy esence Vám pomohou trpělivě krok za krokem postupovat k cíli.

4) Pomohou Vám nenechat se odradit. Potýkáte se s tím, že Vás ostatní ve Vašich plánech nepodporují, dokonce Vás od nich zrazují? Bachovy esence Vám dodají energii k tomu, abyste zůstali svým přesvědčením věrní.

5) Pomohou Vám nevzdat se. Podléháte beznaději, že se Vám na cestě za Vašimi sny nedaří? Máte pocit, že vše neběží tak rychle, jak jste si představovali? Bachovy esence Vám dodají ztracené pocity naděje a pomohou Vám vidět nové možnosti a cesty, kterými se vydat.

6) Pomohou Vám zlepšit rozhodnost. Váháte, zda se rozhodnout pro to či ono? Stojí Vás to spoustu času a energie? Nemůžete se rozhoupat? Bachovy esence Vám dodají energii k tomu, abyste rozhodnutí udělali, nestáli na místě a pohnuli se vpřed.

Existuje samozřejmě mnoho dalších situací, se kterými Vám mohou Bachovy esence pomoct tak, abyste se ve svém životě posunuli dál. 

Reference klientů:

"Určitě se po užívání esencí zlepšila má rozhodnost. Už neřeším, zda můžu udělat to nebo ono. Prostě si řeknu, že to zkusím, a ono to nějak dopadne. Též se snažím věnovat více energie pozitivnějším věcem a nesoustředím se na negativní věci, když vím, že mi pak zbytečně berou energii." Jana K., Rychnov nad Kněžnou
 
"Určitě se cítím jinak. Dnes jsem si již vyzkoušela hraní před lidmi. Museli jsme zahájit vernisáž a bylo to takové rychlé a nečekané. No ale musím říct, že hraní proběhlo nečekaně klidněji a už to z mé strany nebylo tak nervózní, takže to byla celkem dobrá zkouška před koncertem. Určitě i to mě uklidní, že vím, že jsem to zvládla dobře." Kateřina, Ústí nad Labem
 
„Cítím větší radost a takovou lehkost. Jako kdyby mi něco z hlavy zmizelo, něco se "vygumovalo". Mám pocit, že se ve mně něco přeskládává. Všimla jsem si, že více oslovuji ostatní, i cizí lidi, a oni mě také. Jsem klidnější, více se rozhoduji v souladu s tím, co mě dovede k mým cílům, více si uvědomuji, co dělám. Ještě nejsem tam, kde chci být, ale odpoutávám se od toho, co nebo kam nechci. Více přijímám sebe, ale i syna, cítím více lásky. Dostávám větší chuť do života, jakoby se kolem mě roztahovala mlha." Jana, Německo