Poradna Bachovy květové terapie

Bachovy květové esence pomáhají ženě zůstat sama sebou…

Za dobu, co provozuji svou poradnu, jsem měla čest komunikovat s mnoha nádhernými ženami, které mě požádaly o konzultaci a směs Bachových esencí k užívání.

Život klade před nás ženy velké výzvy a má na nás vysoké nároky. Je uměním procházet jím tak, abychom se v něm cítily spokojeně a ne vždy nám to jde.

Vypozorovala jsem několik nejčastějších výroků, které při konzultacích padnou a jsou velkými tématy pro nás ŽENY obecně. Vkládám je sem do článku pro nás všechny, milé ženy, jako inspiraci k zamyšlení nad tím, zda kráčíme svými životy v souladu se sebou samými.

V článku najdete i tipy na konkrétní Bachovy esence, které mohou pomoct.

„Je toho na mě moc. Cítím se přetížená.“ – My ženy máme často problém vypnout. Je pro nás těžké hodit na chvíli všechny povinnosti za hlavu. Když to neumíme, nedokážeme si najít čas pro sebe a to, co nás naplňuje a dodá nám energii.

esence Elm (jilm) – dostává do nadhledu, uvolňuje napětí a vede nás k umění relaxace

„Nedokážu říct druhým NE, když to tak cítím.“ – Tak to je úplně typické pro spoustu žen a i já se tomu léta učila, abych to dokázala. My ženy se často bojíme odmítnutí, a tak mnohdy raději vyjdeme druhým vstříc, než abychom stály za tím, co cítíme. Je to škoda. Žijeme pak životy těch druhých místo těch našich.

esence Centaury (zeměžluč) – dodá nám odvahu a sílu k tomu, abychom uměly říct ANO svým potřebám

„Ještě jsem nenašla, čemu bych se kromě domácnosti a dětí ráda věnovala.“ – Ženy mi často píší, že by rády začaly něco ve svém životě tvořit, ale mnohé z nich ještě nepřišly na to, co je tím jejich voláním, po čem jejich duše touží.

esence Wilde Oat (sveřep) – nasměruje energii k tomu, co je pro nás to pravé

„Musím být stále milá.“Tak tohle je program, který má své kořeny v našem dětství, když jsme si chtěly zasloužit lásku našich rodičů a dělaly jsme vše pro to, abychom byly přijímané. Pokud si tento program neseme do dospělosti, nadělá nám v životě ohromnou paseku. Když jsem stále milá, opět žiju život těch druhých, protože nedělám to, co já cítím, ale co se ode mě očekává.

esence Cherry Plum (myrobalán) – otvírá nás, zbavuje strachu projevit sebe samu před okolím

„Když oni….“Asi to všechny znáte. Často máme sklon obviňovat za naše neštěstí všechny kolem sebe (partnera, děti, šéfa, sousedku atd.) a zapomeneme na to, co je tím nejdůležitějším krokem, když je nám zle. Je potřeba se zastavit, ztišit, přijmout své negativní emoce, prožít je a obrátit pozornost směrem k sobě a začít se ptát: „Co mohu udělat pro to, abych se začala cítit lépe? Co mohu změnit?“ Odpovědi zaručeně přijdou, když to budu myslet upřímně.

Willow (vrba) – vede k převzetí odpovědnosti za svůj vlastní život 

„Nevěřím si.“Při konzultacích se často setkávám s ženami, které mají tolik nápadů, co by mohly tvořit a co by mohly nabídnout světu, ale nevěří si, mají strach ze selhání, a tak své vize nerealizují. Když překonáme své obavy ze selhání a jdeme do akce, dostaneme zpět jako dar doslova sprchu povznášejícího pocitu z toho, že jsme něco dokázaly, a cítíme se tak být zase o krok více samy sebou.

Larch (modřín) – pomůže překonat strach ze selhání a jít do akce

bachovy esence poradna online

Přeji nám všem, milé ŽENY, ať se nám daří kráčet životem v souladu se sebou samými.

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Začtěte se zde>>>

Nejnovější reference od mých klientů najdete na mém webu nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

Poklidné dny

Klára