Bachovy květové esence pomáhají ženě zůstat sama sebou…

Za dobu, co provozuji svou poradnu, jsem měla čest komunikovat s mnoha nádhernými ženami, které mě požádaly o konzultaci a směs Bachových esencí k užívání.

Život klade před nás ženy velké výzvy a má na nás vysoké nároky. Je uměním procházet jím tak, abychom se v něm cítily spokojeně a ne vždy nám to jde.

Vypozorovala jsem několik nejčastějších výroků, které při konzultacích padnou a jsou velkými tématy pro nás ŽENY obecně. Vkládám je sem do článku pro nás všechny, milé ženy, jako inspiraci k zamyšlení nad tím, zda kráčíme svými životy v souladu se sebou samými.

V článku najdete i tipy na konkrétní Bachovy esence, které mohou pomoct. Možná si budete některé z nich chtít přidat do svých užívacích směsí.

„Je toho na mě moc. Cítím se přetížená.“ – My ženy máme často problém vypnout. Je pro nás těžké hodit na chvíli všechny povinnosti za hlavu. Když to neumíme, nedokážeme si najít čas pro sebe a to, co nás naplňuje a dodá nám energii.

esence Elm (jilm) – dostává do nadhledu, uvolňuje napětí a vede nás k umění relaxace

„Nedokážu říct druhým NE, když to tak cítím.“ – Tak to je úplně typické pro spoustu žen a i já se tomu léta učila, abych to dokázala. My ženy se často bojíme odmítnutí, a tak mnohdy raději vyjdeme druhým vstříc, než abychom stály za tím, co cítíme. Je to škoda. Žijeme pak životy těch druhých místo těch našich.

esence Centaury (zeměžluč) – dodá nám odvahu a sílu k tomu, abychom uměly říct ANO svým potřebám

„Ještě jsem nenašla, čemu bych se kromě domácnosti a dětí ráda věnovala.“ – Ženy mi často píší, že by rády začaly něco ve svém životě tvořit, ale mnohé z nich ještě nepřišly na to, co je tím jejich voláním, po čem jejich duše touží.

esence Wilde Oat (sveřep) – nasměruje energii k tomu, co je pro nás to pravé

„Musím být stále milá.“Tak tohle je program, který má své kořeny v našem dětství, když jsme si chtěly zasloužit lásku našich rodičů a dělaly jsme vše pro to, abychom byly přijímané. Pokud si tento program neseme do dospělosti, nadělá nám v životě ohromnou paseku. Když jsem stále milá, opět žiju život těch druhých, protože nedělám to, co já cítím, ale co se ode mě očekává.

esence Cherry Plum (myrobalán) – otvírá nás, zbavuje strachu projevit sebe samu před okolím

„Když oni….“ – Asi to všechny znáte. Často máme sklon obviňovat za naše neštěstí všechny kolem sebe (partnera, děti, šéfa, sousedku atd.) a zapomeneme na to, co je tím nejdůležitějším krokem, když je nám zle. Je potřeba se zastavit, ztišit, přijmout své negativní emoce, prožít je a obrátit pozornost směrem k sobě a začít se ptát: „Co mohu udělat pro to, abych se začala cítit lépe? Co mohu změnit?“ Odpovědi zaručeně přijdou, když to budu myslet upřímně.

Willow (vrba) – vede k převzetí odpovědnosti za svůj vlastní život 

„Nevěřím si.“Při konzultacích se často setkávám s ženami, které mají tolik nápadů, co by mohly tvořit a co by mohly nabídnout světu, ale nevěří si, mají strach ze selhání, a tak své vize nerealizují. Když překonáme své obavy ze selhání a jdeme do akce, dostaneme zpět jako dar doslova sprchu povznášejícího pocitu z toho, že jsme něco dokázaly, a cítíme se tak být zase o krok více samy sebou.

Larch (modřín) – pomůže překonat strach ze selhání a jít do akce

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>