Jak na úzkosti a splíny? Bachovy esence jsou balzámem pro ženskou duši…

bachovy esence potesi zenskou dusi

Když mi napíší ženy, kterým Bachovy esence ode mě udělaly dobře na duši a ulevily jim od úzkostí a splínů, mám velkou radost. Je to nádherný pocit vědět, že má práce někomu druhému pomohla zlepšit život. I mně samotné Bachovy esence před lety tolik pomohly, jak si můžete přečíst zde>>>

Paní Martina mi napsala: „Je to až neuvěřitelné. Smutek zmizel. Teď se cítím se vším, co se stalo, smířená, ale v tom pozitivním slova smyslu.“

Od paní Jany přišel krásný email: „Cítím se mnohem lépe. Jsem klidnější, vyrovnanější, odhodlanější. Snažím se netrápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám chuť se odrazit od skoro dna, na kterém jsem před měsícem byla, a myslím, že se mi to daří.“

Paní Lidka mi napsala: „Nikdy bych nevěřila, že bude něco takového fungovat, a je mi jedno, jak esence fungují. Prostě je mi hrozně dobře. Za krátkou dobu jsem vyřešila spoustu problémů a s naprostým klidem. Baví mě zase domácnost, nejsem unavená, a zdá se mi, že se všechno řeší samo.“ 

Každá žena je jiná, a tak pro každou z Vás vybírám směs esencí k užívání tak, aby přesně rezonovala s tím, co právě teď řešíte a prožíváte.

Píšeme si nebo spolu mluvíme po telefonu, nebo se vidíme přes whatsapp či skype a já se ptám přesně na to, co potřebuji vědět, abych pro Vás vybrala esence, které Vám udělají dobře na duši. Nemusíte nikam jezdit. Stačí, když se naladíte na své pocity a na mé otázky upřímně odpovíte. Balíček s esencemi Vám spolu s povídáním o každé z nich pošlu domů.

Některé z Vás si svou užívací směs sestavujete rády samy. I to je možné. Ráda  Vám zašlu užívací lahvičku se složením dle Vašeho přání.

bachovy esence užívací lahvičky

Jaké Bachovy esence uleví od zármutku a tísně?

Gorse (hlodaš) – jedna z mých nejoblíbenějších. Pomůže Vám opět uvidět světlo na konci tunelu, když už nevíte, jak dál. Do života Vám přinese ztracenou naději.

Aspen (topol) – léčitelka úzkostí a nevysvětlitelných obav. Zklidní Vás a zaplaví Vás pocity bezpečí a důvěry v to, že život běží tak, jak má.

Mustard (hořčice) – uleví Vám od stavů smutku a deprese, které na Vás doléhají, aniž byste mnohdy věděla proč.

Wilde Rose (šípková růže) – pokud jste ztratila chuť do života a málo co Vás těší, je esence z šípkové růžičky pro Vás ta pravá. Pomůže Vám začít se znovu radovat z maličkostí.

Sweet Chestnut (jedlý kaštan) – pro smutek a bolest, které trvají už příliš dlouho a zdají se být k neunesení. Probudí ve Vás víru v to, že vše zlé jednou pomine. Díky ní se přestanete cítit jako v pasti.

Gentian (hořeček) – dodává optimismus. Pokud máte sklon očekávat, že věci nedopadnou dobře, pomůže Vám toto sebedestruktivní nastavení mysli změnit. 

A to není všechno. Bachovy esence Vám mohou ulevit i v mnoha dalších případech. Čtěte zde >>>

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>