Poradna Bachovy květové terapie

Jak na úzkosti a splíny? Bachovy esence jsou balzámem pro ženskou duši…

bachovy esence potesi zenskou dusi

Když mi napíší ženy, kterým Bachovy esence ode mě udělaly dobře na duši a ulevily jim od úzkostí a splínů, mám velkou radost. Je to nádherný pocit vědět, že má práce někomu druhému pomohla zlepšit život. I mně samotné Bachovy esence před lety tolik pomohly, jak si můžete přečíst zde>>>

Paní Martina mi napsala: „Je to až neuvěřitelné. Smutek zmizel. Teď se cítím se vším, co se stalo, smířená, ale v tom pozitivním slova smyslu.“

Od paní Jany přišel krásný email: „Cítím se mnohem lépe. Jsem klidnější, vyrovnanější, odhodlanější. Snažím se netrápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám chuť se odrazit od skoro dna, na kterém jsem před měsícem byla, a myslím, že se mi to daří.“

Paní Lidka mi napsala: „Nikdy bych nevěřila, že bude něco takového fungovat, a je mi jedno, jak esence fungují. Prostě je mi hrozně dobře. Za krátkou dobu jsem vyřešila spoustu problémů a s naprostým klidem. Baví mě zase domácnost, nejsem unavená, a zdá se mi, že se všechno řeší samo.“ 

Každá žena je jiná, a tak pro každou z Vás vybírám směs esencí k užívání tak, aby přesně rezonovala s tím, co právě teď řešíte a prožíváte.

S každou z Vás si píši a v emailech se ptám přesně na to, co potřebuji vědět, abych pro Vás vybrala esence, které Vám udělají dobře na duši. Nemusíte nikam jezdit. Stačí, když se naladíte na své pocity a na mé otázky upřímně odpovíte. Balíček s esencemi Vám spolu s povídáním o každé z nich pošlu domů.

bachovy esence užívací lahvičky

bachovy esence užívací lahvičky

Jaké Bachovy esence uleví od zármutku a tísně?

Gorse (hlodaš) – jedna z mých nejoblíbenějších. Pomůže Vám opět uvidět světlo na konci tunelu, když už nevíte, jak dál. Do života Vám přinese ztracenou naději.

Aspen (topol) – léčitelka úzkostí a nevysvětlitelných obav. Zklidní Vás a zaplaví Vás pocity bezpečí a důvěry v to, že život běží tak, jak má.

Mustard (hořčice) – uleví Vám od stavů smutku a deprese, které na Vás doléhají, aniž byste mnohdy věděla proč.

Wilde Rose (šípková růže) – pokud jste ztratila chuť do života a málo co Vás těší, je esence z šípkové růžičky pro Vás ta pravá. Pomůže Vám začít se znovu radovat z maličkostí.

Sweet Chestnut (jedlý kaštan) – pro smutek a bolest, které trvají už příliš dlouho a zdají se být k neunesení. Probudí ve Vás víru v to, že vše zlé jednou pomine. Díky ní se přestanete cítit jako v pasti.

Gentian (hořeček) – dodává optimismus. Pokud máte sklon očekávat, že věci nedopadnou dobře, pomůže Vám toto sebedestruktivní nastavení mysli změnit. 

A to není všechno. Bachovy esence Vám mohou ulevit i v mnoha dalších případech. Čtěte zde >>>

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítily lépe.

Klára 

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Začtěte se zde>>>

Nejnovější reference od mých klientů najdete na mém webu nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>