Často píšete, že Vás trápí STRACH. I já ho mívám. Bachovy esence ho umí zmírnit…

Bachovy esence zmírní pocity strachu.

Tak konečně. Usedla jsem k počítači a píši pro Vás po delší době článek. Trvalo, než mi přišlo téma, o kterém bych chtěla psát. Čas mi ho sám vyjevil.

Doba byla a stále je pro mnohé z vás náročná a spousta z vás se na mě obrací s prosbou o namíchání užívací lahvičky Bachových esencí, které by Vám pomohly kromě jiných trápení zmírnit Vaše obavy. STRACH byl teď v mé poradně častým tématem. Není se čemu divit.

Když se na mě při konzultaci obrátíte s tím, že vás zužují pocity strachu, začnu se ptát a zkoumat, jaké druhy strachů prožíváte a proč. Neexistuje totiž pouze jedna Bachova esence na strach. Je jich více. Aby Vám užívací směs od nepříjemných pocitů strachu ulevila, je potřeba vybrat do ní ty správné esence. A jaké to mohou být? Čtěte dál a vše se dozvíte.

Bachovy esence Vám udělají dobře na duši.
Bachovy esence – originální lahvičky

Jaké Bachovy esence uleví od pocitů STRACHU?

Aspen (topol osika) – zmírní stavy úzkostí a nevysvětlitelných obav, které nemají konkrétní příčinu, zklidní zlé sny, zklidní obavy z toho, že by se něco hrozného mohlo stát, navodí pocity bezpečí a důvěry, klidu.

Mimulus (kejklířka skvrnitá) – pomůže vám překonat strach z konkrétních věcí, situací a okolností – například z nemocí, smrti, z nedostatku peněz, ze ztráty pracovního místa, z vlastního selhání, ze ztráty partnera, ze zkoušek, zmírní pocity nejistoty, posílí odvahu postavit se životním výzvám.

Red Chestnut (červený kaštan) – zmírní obavy o vaše blízké, pomůže vám pochopit, že přílišná starost o druhé, může být pro ně i zatěžující, zklidní vaše negativní očekávání, co se týká života vašich blízkých.

Rock Rose (devaterník penízkovitý) – pomůže vám uchovat si nadhled v akutních situacích, ve kterých máte sklon propadat panickému strachu, zklidní strašidelné sny a váš spánek, podpoří vaši statečnost, zklidní oblast solar plexu.

Cherry Plum (slíva třešňová) – pomůže v případě, že se cítíte ve velkém zoufalství a máte strach, že byste mohli udělat něco nepředvídatelného, někomu ublížit, něco zlého udělat nebo ztratit rozum.

Teď si možná říkáte, že by se vám nějaká z esencí hodila, ale nevíte, jak se esence připravují a užívají. Nevadí. Jukněte sem >>>

bachovy esence poradna

Přeji Vám, ať je Vám na duši dobře. Pokud není, Bachovy květové esence Vám mohou dodat energii potřebnou k tomu, abyste se cítili lépe.

Opatrujte se a užívejte si maličkostí.

Klára

Nabídku mých služeb najdete zde>>>

Mám pro vás e-Booky ZDARMA: eBook zdarma 1>>> eBook zdarma 2>>> eBook zdarma 3>>>

Reference od mých klientů vkládám sem>>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život, jsem pro vás napsala tady>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby snáze našli spokojenější cestu životem."

Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie.

Nabídku mých služeb pro vás najdete zde >>>

Můj příběh o setkání s Bachovými esencemi, které mi změnilo život najdete zde >>>